Anglicko - německo - český polygrafický slovník + CD - Marie Kaplanová a kolektiv

Anglicko - německo - český polygrafický slovník + CD - Marie Kaplanová a kolektiv
Kód9788023901696
AutorMarie Kaplanová a kolektiv
ISBN80-239-0169-9
Druh sortimentukniha
Vazbabrožovaná
VydavatelSVAZ POLYGRAFICKÝCH PODNIKATELŮ
Cena s DPH s DPH1 650 Kč
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?

Slovník je určen čtenářům anglicky a německy psaného periodického i neperiodického odborného a technického textu ze všech oborů polygrafie. Slovník obsahuje asi 20 000 hesel v každém jazyce a zahrnuje širokou tématickou oblast od přípravy po dokončování tiskovin. Výběr hesel respektuje jak klasické technologie tisku, tak i moderní technologie přípravy, tisku a dokončování tiskovin. Rozsah slovníku je 766 stran. V závěru zařazený rejstřík slov v českém a německém jazyce usnadní uživatelům i překlad odborných textů do anglického nebo německého jazyka.

Vedle tištěné formy vychází slovník souběžně v elektronické formě, která umožňuje práci pod Windows ve všech třech jazykových mutacích. Pro aktivaci CD je potřeba zaslat kód, který získáte při instalaci slovníku na PC na e-mail: svaz.pp@volny.cz. Svaz polygrafických podnikatelů Vám na něj vygeneruje protikod, který zadáte pro dokončení plné instalace. Nákupem jednoho slovníku získáte jednu licenci na CD! Další případné licence se řeší dohodou na výše uvedené e-mailové adrese.

Náhledy publikace anglicko-něměcko-český polygrafický slovník:
Anglicko-německo-český polygrafický slovník náhled 1 Anglicko-německo-český polygrafický slovník náhled 2 Anglicko-německo-český polygrafický slovník náhled 3

hodnocení CBDB: Hodnocení knihy
Komentáře ke knize