Knižní novinka - Velká cesta kilem za Čingischánem - Jana a Daniel Urbanovi

27.01.2020

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Velká cesta kilem

 

Autory cestopisného deníku Velká cesta kilem za Čingischánem jsou manželé Jana a Daniel Urbanovi. Jsou to zkušení cestovatelé, projeli nespočet zemí a při tom ujeli 65 000 kilometrů. Ale především jsou cestovatelé-dobrodruzi, nezaleknou se žádné výzvy, nespí v hotelech a ubytovnách, ale kde se dá – pod stanem, v autě, v křoví…. Cestují, aby se seznámili se životem a zvyky místních obyvatel, nehledí na předpisy, nebezpečí a vlastní pohodlí.

Svou velkou cestu za Čingischánem podnikli ve staré Škodě 100 aby si dokázali – a nejen sobě – jak kvalitní a dobrá auta se u nás vyráběla. Při cestě si psali deník, na jehož základě vznikla tato kniha. Projeli Ukrajinu, Rusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán a Mongolsko.

Projeli vyprahlou stepí při čtyřicetistupňových vedrech, topili se v bahně, na Sibiři málem zmrzli, vyškrábali se do víc jak 4600 metrů nad mořem, projeli cesty-necesty, které jsou jen pro velká terénní auta. Několikrát byli na pokraji svých sil, ale vždy se jim podařilo všechny potíže vyřešit a podařilo se jim v pořádku a ve zdraví dojet domů.

Velká cesta kilem za Čingischánem skončila úspěšně a se slávou v Praze.


Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

  

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.