Knižní novinka - Hluboká modř moře - Marie Lamballe

20.01.2020

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Hluboká modř moře

Marie Lamballe je pseudonym autorky Anne Jacobs, která se proslavila svými romány pro ženy, především historickou trilogií Panský dům.

Román Hluboká modř moře se odehrává v malebné Bretani stejně jako předchozí kniha Hortenziová zahrada. V dech beroucí nádherné krajině se odvíjí dramatický příběh plný lásky a romantiky.

Když Kateřina najde na půdě v domě svých rodičů desky s akvarely, je fascinována. Zobrazují malebnou krajinu, sytě modré moře a nostalgicky působící sídlo uprostřed nádherné zahrady. Touží zjistit, kde se tohle magické místo nachází a jak se obrazy dostaly do vlastnictví její rodiny.

Pátrání zavede Kateřinu do Bretaně, kde objeví lety zchátralý zámeček ze svých obrazů. Panství patří Ewanovi, atraktivnímu Bretonci, který se zprvu dívá na Kateřininu zvědavost skepticky, ale nakonec i on propadne kouzlu obrazů a oba se ponoří do pátrání po minulých majitelích zámečku a po jeho historii. Postupně přicházejí na stopu temného tajemství…


Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

  

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.