Knižní novinka - Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau

1. 7. 2019

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

skutečné životy hrdinů

Nicolas Carreau je francouzský novinář a literární publicista.  V knize Skutečné životy hrdinů představuje příběhy skutečných osob, které se staly literárními předlohami oblíbených a světoznámých hrdinů a nesnaží se mýty o daných „hrdinech“ popřít, právě naopak!
Dozvíme se, jaký byl ve skutečnosti Sherlock Holmes, jestli Arséne Lupin opravdu ukradl cokoliv, na co si vzpomněl, zda mohl existovat někdo tak hrozný jako hrabě Drákula. A poznáme další „předlohy“ našich literárních oblíbenců, jako jsou D´Artagnan, Jean Valjean, hrabě Monte Christo, Emma Bovaryová, Phileas Fogg, komisař Maigret, Tintin, Robinson Crusoe, Tarzan a James Bond.
Zjistíme, že fikce se až tolik neliší od skutečnosti, jenom je více či méně upravená, přibarvená….tak aby se z obyčejných lidí stali hrdinové, kteří okouzlují čtenáře dlouhá léta…

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.