Knižní novinka - Pod zelenou bránou - Jana Klimečková

27. 5. 2019

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

kristalovy klic

Jana Klimečková je autorkou několika knih, odehrávajících se ve východních Čechách, jako jsou např. Přezrálé moruše, Chlebani a Kočárová cesta. Kniha Pod Zelenou bránou je situována do Pardubic, do doby rozvíjející se společnosti 19.století.

Život se obvykle ubírá úplně jinými cestami, než jak si ho člověk vysní… O tom se přesvědčí i hrdinka románu Pod Zelenou bránou. Má konkrétní představy o svém životě, má odpovídající vzdělání, věno, stává se majitelkou obchodu s látkami… zkrátka typická představitelka úspěšné mladé dámy z vyšších společenských kruhů.

Její osud se ale vyvíjí jinak, než si představovala. Nehodlá být jen příštěpkem svého muže. Manželství ji nenaplňuje tak, jak očekávala, proto využije jak svůj vzhled, tak společenský šarm a inteligenci a prožívá romantická milostná dobrodružství...

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.