Knižní novinka - Ledový dech - Diana Gabaldon

13. 5. 2019

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

ledový dech

Diana Gabaldon v šestém románu ze série Cizinka s názvem Ledový dech vrací čtenáře zpět do světa dvou nejoblíbenějších postav svých románů – Jamieho Frasera, Skota z osmnáctého století, a jeho časem cestující manželky Claire.

Je rok 1772 a v předvečer americké revoluce již vypukla řada povstání. Mrtví muži leží v ulicích Bostonu a v lesích Severní Karolíny hoří srub. V nastalém chaosu vyzývá guvernér Jamieho Frasera, aby sjednotil zámořské kolonie, které patří Koruně.

Jenže Jamie od své manželky ví, že za tři roky vyhlásí kolonie nezávislost. A všichni loajální králi budou buď mrtví, nebo budou muset uprchnout.

 A pak je tu ještě výstřižek z novin The Wilmington Gazette z roku 1776, který oznamuje smrt Jamieho i jeho příbuzných. Budoucnost rodiny cestující časem vypadá chmurně...

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.