Knižní novinka - Malé sladké lži - Caz Frearová

6. 5. 2019

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

malé sladké lži

Caz Frearová ve své detektivce Malé sladké lži stvořila sympatickou, drzou hrdinku – policistku Cat Kinsellovou. Její popis disfunkčních rodin a vyprávění s provokativními, trefnými poznámkami hlavních postav vytváří živý, realistický příběh.

Cat Kinsellová byla tatínkova holčička až do svých osmi let. Když jednoho dne přistihla otce, jak flirtuje se sedmnáctiletou Maryanne ze sousedství, která vzápětí na to záhadně beze stopy zmizela  a otec  zapíral, že ji zná, něco se zlomilo. Cat otci nevěří, sleduje ho a objevuje další malé sladké lži. A ty jejich vztah navždy poznamenají….

O osmnáct let později pracuje Cat jako detektiv v oddělení vražd a jejím nejnovějším případem je zavražděná žena Alice, která byla nalezena nedaleko hospody, kterou provozuje její otec.

Nemůže případ Alice souviset se zmizením Maryanne před lety? Cat se musí začít zabývat minulostí a vůbec se jí do toho nechce. Co když objeví něco, co se jí vůbec nebude líbit….


Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.