Knižní novinka - Stephen King - Řbitov zviřátek

15. 4. 2019

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

řbitov zviřátek

 

Doktor Louis Creed se s manželkou, dvěma dětmi a kocourem Churche přestěhuje z Chicaga a usadí se v půvabném venkovském domě ve státě Maine. Radost mu kazí jenom blízká rušná silnice.

Průvodcem v nové domovině se rodině stane třiaosmdesátiletý soused Judson Crandall, s kterým se rodina velmi rychle spřátelí. Nedaleko od domu je podivný hřbitov, kam místní děti odnepaměti pochovávají své zvířecí miláčky.

Panuje tu zvláštní ponurá atmosféra temného tajemství, již nelze přesně definovat. To ale není nic proti indiánskému pohřebišti o pár kilometrů dál… Poté, co Creedovým zemře kocour a otec ho tam tajně pohřbí, začnou se dít šílené, nepředstavitelné věci. Někdy je lepší být mrtvý...

Autorem knihy je mistr hororu Stephen King, který se inspiroval nemocí vlastní kočky. Kniha je předlouhou filmu Řbitov zviřátek, který právě vstupuje do českých kin.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.