Knižní novinka - Andrew Mayne - Hračkář

8. 4. 2019

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

hrackar

 

Thriller Hračkář autora Andrewa Mayne je druhou knihou ze série s profesorem Theo Crayem, který se poprvé představil  čtenářům v bestselleru Šelma.

Theo Cray odhalil jednoho z nejbrutálnějších sériových vrahů v dějinách pomocí svých zvláštních vědeckých metod. Ale vzhledem k podezřením, která proti němu byla vznesena po smrti jeho bývalé studentky a po zabití jejího vraha již nemůže zastávat své místo na universitě. Rozhodne se tedy začít nový život v úplně jiné oblasti a stane se poradcem v záhadné společnosti, zabývající se špionáží.

Není úplně spokojen se svou prací a tak když se shodou okolností vyskytne další nevyřešený kriminální případ, všeho nechá a začne pátrat. Na Thea se obrátil otec, který svého syna pohřešuje více jak deset let. Má pocit, že úřady nic nepodnikly pro jeho nalezení a sám se svým pátráním také neuspěl. Theo zpočátku pochybuje a chce celé pátrání ukončit, ale když objeví stopy, které policie při vyšetřování přehlédla – nebo úmyslně ignorovala – je zaujat a s vervou sobě vlastní se pustí do důkladného pátrání.

Jedinou stopou, která vypadá nadějně, jsou kresby dětí a záhadná legenda o muži v bílém cadillaku, který hodným dětem rozdává hračky. O muži, kterému děti říkají Hračkář. A z kterého Theovi začíná naskakovat husí kůže, jak o něm odkrývá další podrobnosti…

 
Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.