Knižní novinka - Peter May - Ochráním tě

1. 4. 2019

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

ochráním tě

 

Nový samostatný román Petera Maye s názvem Ochráním tě se odehrává střídavě na krásném, drsném ostrově Lewis a v oslnivém světě pařížské módy.

Manželé Niamh a Ruairidh jsou vlastníky malé hebridské společnosti Ramish Tweed, která tká svou velmi speciální a luxusní verzi látky Harris Tweed. Kamarádili spolu od dětství, zamilovali se, vzali se a vybudovali společnými silami prosperující a uznávanou firmu.

Ale v poslední době má Niamh pocit, že se něco pokazilo. Podezřívá svého muže z nevěry, a když dostane mail od neznámého pisatele, který jí sděluje, že milenkou jejího muže je ruská módní návrhářka Irina, rozhodne se Niamh jednat. Jsou právě v Paříži, kde se koná největší textilní veletrh na světě. Niamh nařkne svého manžela z nevěry, ten její výpad odmítne jako nesmyslný a odejde z hotelu, kde jsou ubytováni a odjíždí s Irinou neznámo kam. Po pár metrech auto exploduje a z jeho pasažérů nic nezůstane.

Případem se začne zabývat pařížská policie, která po vyloučení teroristického útoku podezřívá Niamh z vraždy a sleduje jí i domů na ostrov Lewis. Přestože je Niamh plná zármutku, začíná mít dojen, že nic není jak má být…..

 
Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.