Knižní novinka - Vlastimil Vondruška - Duch znojemských katakomb

11. 2. 2019

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

duch

 

Vlastimil Vondruška přichází s novým příběhem, ve kterém Oldřicha z Chlumu pronásleduje duch znojemských katakomb. Oldřich pobývá se svým panošem Otou ze Zástřizlí v Brně, kde český král Přemysl Otakar II. vedl diplomatická jednání s uherským vyslancem. Jednání skončila a Oldřich se již těší na návrat na svůj hrad Bezděz. Jenže radost z brzkého návratu mu zkazí český král.


Ve Znojmě se sešli k jednání zástupci moravské a rakouské šlechty a hned v prvních dnech záhadně zmizel jeden z přítomných rytířů. Podivné je na celém případu to, že před pěti lety stejně záhadně zmizel jeho starší bratr a ani Oldřich z Chlumu, který tehdy případ vyšetřoval, nic neobjevil. Na znojemském hradě se začal objevovat duch prvního zmizelého šlechtice a městem se šíří panika. Když byl zavražděný znojemský purkrabí, Přemysl Otakar II. se rozhodl dočasně jmenovat Oldřich z Chlumu purkrabím Znojma a pověřil ho objasněním celé záhady.


Oldřich z Chlumu po příjezdu do Znojma hned začal s vyšetřováním, ale čím více podrobností zjistil, tím více zavražděných se objevovalo. A u všech se zjevil duch znojemských katakomb.
Podaří se Oldřichovi rozplést záhadu a odhalit podivného ducha dříve, než sám přijde o život? 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.