Knižní novinka - Joy Fieldingová - Špatná dcera

4. 2. 2019

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Špatná dcera

 

 

 

Joy Fieldingová  je autorkou řady napínavých thrillerů s překvapivými konci. Nejnovější kniha Špatná dcera nevybočuje z řady, je opět o narušených rodinných vztazích, o nenávisti, zlobě, penězích a vraždě.

Když si Robin vyslechne hlasovou zprávu od své sestry Melanie, se kterou pět let nepromluvila ani slovo, cítí, že se o ni pokouší záchvat paniky. Jejich otec, jeho druhá žena a její dvanáctiletá dcera byli postřeleni doma při loupežném přepadení a jsou v kritickém stavu v nemocnici.

Je to již více jak pět let, co se jejich otec oženil s Robininou nejlepší přítelkyní a láskou jejich bratra Aleca Tarou. Tenkrát Robin zabouchla pomyslné dveře za svým životem v rodném městě a odstěhovala se do L.A.  A nyní se musí vydat do nenáviděného města svého mládí, k otci, kterého nesnášela a k sestře, se kterou se nikdy neměly v lásce.

Od začátku se necítí ve svém starém domově dobře, stále ji přepadají záchvaty paniky, kterých se již téměř zbavila. A neustále má pocit, že nic není jak má být, že jí stále něco uniká…. Která je vlastně ta špatná dcera?

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu

 

 

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.