Knižní novinka - C. J. Tudor - Kříďák

17. 12. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Kříďák

 

Autorka knihy Kříďák C.J.Tudor vystřídala několik zaměstnání, od scénáristky po televizní moderátorku, než se po vydání knihy Kříďák stala spisovatelkou na plný úvazek. Od dětství milovala psaní temných a děsivých příběhů a jejím oblíbeným spisovatelem byl Stephen King, což se promítlo i do její prvotiny.


V malém městečku Anderbury spolu kamarádí parta dvanáctiletých kluků a jedna holka. Všechno bylo v pořádku až do oné osudné pouti v roce 1986, kdy se stala ošklivá nehoda.  Při ní se seznámil jeden z party – Eddie – s panem Halloranem, jejich budoucím učitelem. A ten je přivedl na myšlenku nevinné hry pro celou jejich partu: pomocí křídových kreseb si mohou nechávat vzkazy, kterým nikdo jiný nebude rozumět. Bylo to zábavné až do té doby, než si křídoví panáčci začali žít svým vlastním životem. Začaly se objevovat mrtvoly a Eddiho pronásledovaly noční můry.


Po třiceti letech se strašáci z dětství znovu objeví. Co je to za tajemství, které Eddieho pronásleduje a nenechá ho v klidu spát? Kdo je vlastně Kříďák?


Všichni máme tajemství. Před některými utíkáme, ale ona si nás najdou. A některé hry končí vždycky stejně…

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.