Knižní novinka - Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - Evžen Boček

29. 10. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Aristokratka

 

 

Čtvrtý díl populární humoristické série z pera píšícího kastelána Evžena Bočka o poslední české aristokratce Marii Kostkové z Kostky nás opět zavádí na zámek Kostku. Právě tragicky zemřela princezna Diana a celý zámek je vzhůru nohama. Mariina matka, původem Američanka a velká Dianina obdivovatelka, zruší veškerý program pro návštěvníky a vyhlásí málem státní smutek.

A to ještě netuší, co se na Kostku řítí za pohromu. Dvě partičky pošahaných zlodějů se nezávisle na sobě chystají na zámku loupit. Dva členové pražské galerky s IQ tykve mají na objednávku ukrást lebky Mariiných jmenovkyň a manželský pár potrhlých učitelů se chystá vyměnit údajný originál vzácného obrazu od Rembrandta za fotokopii.

Marie III. má svých starostí dost a ještě musí řešit vlnu zločinnosti na zámku Kostka, místo aby se zabývala otázkou, jestli ji Max opravdu požádal o ruku….

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu

 

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.