Knižní novinka - Nejlepší víkend- Patrik Hartl

22. 10. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

NEjlepsí víkend

 

Patrik Hartl, režisér, scénárista a spisovatel je proslulý svým nezaměnitelným smíchem. Jeho knihy se objevují na předních místech čtenářských žebříčků a zajistily Patriku Hartlovi místo mezi nejčtenějšími a nejoblíbenějšími spisovateli současnosti.

Knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Malý pražský erotikon  a Okamžiky štěstí jsou humorně a optimisticky pojaté příběhy ze života. Z této řady nevybočuje ani nejnovější titul – Nejlepší víkend.

A právě nejlepší víkend nabízí agentura, specializovaná na zajišťování zážitků. Zážitky všeho druhu, od těch pohodových až po adrenalínové na hraně únosnosti. Majitelka Markéta je žena středního věku s manželem a třemi dětmi. Pomáhá jí dcera Dáša z prvního manželství a Andrea a Bert, kteří jsou zaměřeni na organizování zážitků. A přestože se všichni denně zabývají nevšedními věcmi, sami žijí běžný a často nudný život.

Na Silvestra si všichni, nezávisle na sobě, dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich nikomu nic neřekne, ale všichni touží po tom samém: úplně změnit svůj život....

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.