Knižní novinka - Veselí - Radka Třeštíková

24. 9. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Veselí

 

Radka Třeštíková, oblíbená česká autorka, se ve své nové knize Veselí vrací do svého rodného města Veselí nad Moravou. A moravské nářečí nás provází celou knihou, je zábavné, podmanivé a chvilkami máte pocit, že jste se ocitli uprostřed ospalého, líného jihomoravského městečka.

Třiatřicetiletá Eliška se po patnácti letech života v Praze a různých koutech světa vrací do města svého dětství. Vyhodili ji z práce, opět - již po několikáté - se jí rozpadl vztah, který vypadal jako osudový, a tak se rozhodne radikálně změnit svůj život.

Vrátí se ke svým rodičům na malé moravské městečko, zařídí si obchod s rybářskými potřebami a trochu při tom přemýšlí o životě. A pozoruje život kolem sebe. Navazuje poněkud svérázné milostné a sexuální vztahy, snaží se najít nějaké aktivity, kterých je na maloměstě pomálu a především se snaží stmelit svoji rozpadající se rodinu.

Je to návrat do dětství a nostalgie ztraceného času, je to hledání sebe sama....

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.