Knižní novinka - Faja - Petra Stehlíková

27. 8. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

faja

 

Když Petra Stehlíková vydala román Naslouchač, setkal se s velice pozitivním hodnocením u čtenářů. Faja je druhým dílem série fantasy z postapokalyptické budoucnosti.

 

Po Velké válce je svět rozdělen na dvě části, jedna je obyvatelná a je sídlem utlačovaného národa sklenařů, druhá je zamořená jedovatými plyny a je velmi nebezpečná. Ilan, třináctiletá dívka z národa sklenařů, je výjmečné dítě. Aby přežila v nebezpečném světě, musí se od malička vydávat za chlapce. A jako chlapec také vystupuje před kapitánem a pětadvacítkou - zvláštní sortou bojovníků, kteří chrání sklenařská města.

 

Ilan se s bojovníky spřátelí a spolu s nimi musí projít mnoha nebezpečími, odhalit dávná tajemství a rozluštit starodávný nápis, který ji možná dovede k tajemství života.

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.