Knižní novinka - Stína nad zálivem - Lucy Clarkeová

23. 7. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Stíny nad zálivem

 

 Lucy Clarkeová, autorka knihy Stíny nad zálivem, vystudovala anglickou literaturu, je vášnivou cestovatelkou a spisovatelkou na plný úvazek. Její knihy jsou plné napětí, překvapení a nepředvídatelných závěrů.

"Bylo to téměř dokonalé. Byly jsme nejlepší přítelkyně. Trávily jsme každé léto na písečné pláži, v chatách, které spolu sousedily. Otěhotněly jsme v témže roce - a synové se nám narodili tři týdny po sobě. Naši chlapci vyrůstali na pláži, která pro ně byla dětským hřištěm. Tenkrát se zdálo být nemožné, že by mezi nás něco mohlo vstoupit. A přece, dokonalost je vysoká věž, na níž lze tančit - a dole není nic, jen velmi hluboká propast...."

A téměř nikdy není nic takové, jak na první pohled vypadá.

Sára a Isla byly nerozlučné přítelkyně. Až do té tragické události před sedmi lety: jejich synové, tehdy desetiletí, bylo uneseni silným proudem daleko od břehu. A vrátil se jen jeden. Co přesně se tenkrát stalo? Nikdo neví....Jenže ta nejistota pomalu rozkládala do té doby pevné přátelství.

Přesně po sedmi letech, v den výročí tragedie, zmizel i druhý chlapec, syn Sáry Jacob. Co se doopravdy tenkrát stalo? Kdo a proč stále skrývá hrozné tajemství?

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.