Knižní novinka - Štěstí mi uniká mezi prsty

9. 7. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

           

Štěstí mi uniká mezi prsty

 

 

 

 

Agnes Martin-Lugand je autorkou bestselleru Šťastní lidé čtou a pijou kávu. Její další kniha Štěstí mi uniká mezi prsty je opět příběh ženy, která se ocitla v životní krizi.

 

Iris od malička milovala šití, vymýšlela a kreslila modely šatů a její největší štěstí bylo sednout k šicímu stroji a svoje představy uvést ve skutečnost. Jenže rodiče viděli v jejím šití pouhý rozmar a nedovolili jí studovat návrhářství.

 

Teď Iris žije na malém městě provdaná za lékaře, pracuje v bance a cítí, jak jí její život ubíjí. Když jednoho dne zjistí, že ji její rodiče podvedli, rozhodne se pro radikální změnu. Dá výpověď v bance, najde si v Paříži kurz návrhářství a šití a manželovi oznámí, k čemu se rozhodla.

 

Přes počáteční strach a nervozitu se Iris brzy projeví jako velký talent a získá si pozornost zakladatelky módního ateliéru. Ale nic není zadarmo a Iris musí překonat hodně překážek, než se stane uznávanou a vyhledávanou módní návrhářkou.

 

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.