Akce 1+1 Čtení na léto s Mladou frontou a knižní novinka - Běžkyně

25. 6. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

 

     Dvě knihy za cenu jedné z nabídky nakladatelství Mladá Fronta do konce července

                                   v knihkupectvích PAPYRUS a LUXOR !!

           

Běžkyně

 Knižní novinka

 

Peter May se vrací v pátém pokračování čínských thrillerů Běžkyně zpět do Číny. Detektiv Li Jen se stal velitelem pekingského kriminálního oddělení. Margaret Campbellová je ve vysokém stupni těhotenství a příští týden mají mít tradiční čínskou svatbu. Žijí běžný život v Číně, kde je vše omezováno a kde lidé s odlišnými názory mají problémy.

 

Když je Li zavolán k bizardnímu úmrtí čínského olympijského vzpěrače, který náhle zemřel v náručí své milenky z vysoce postavených kruhů, musí své vlastní problémy odsunout stranou. Vzápětí se najde čínský vrcholový plavec, který údajně spáchal sebevraždu.

 

A to již Li začíná pochybovat o přirozené smrti čínských sportovců, kterých těsně před olympiádou rychle přibývá. Když špičková čínská běžkyně vyhledá tajně Margaret , aby si s ní promluvila a vzápětí beze stopy zmizí, je v ohrožení nejen čínské sportovní renomé, ale i společná budoucnost Liho a Margaret.

 

Kniha je k dostání u nás na eshopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.