Akční dny se slevou 50 % a knižní novinka - Dominika na cestě Jižní Amerikou

18. 6. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

 Akční dny

                 Každý akční den jeden titul z naší nabídky knih za poloviční cenu

                                   v knihkupectvích  PAPYRUS  a  LUXOR !!

           

Dominika na cestě

 Knižní novinka

Dominika Gawliczková je mladá cestovatelka, která již na své malé motorce stihla procestovat 33 zemí světa. Má za sebou nejdelší českou sólo motovýpravu do Kyrgyzstánu, expedici z Austrálie do Asie se žlutými trabanty, cestu do Norska a Finska. Po své první knize s názvem Dominika na cestě vydává další cestovatelský deník s názvem Dominika na cestě Jižní Amerikou.

Dominika je malá, trochu praštěná blondýna, od útlého věku posedlá jízdou na motorce. Když se ve svých 19-ti letech poprvé rozhodla podniknout samostatnou cestu do Portugalska, neměla vůbec představu o přípravě takové cesty. Na výpravu do Jižní Ameriky se již vydala jako zkušená cestovatelka, vybavená patřičnými znalostmi a zkušenostmi.

Své zážitky z cesty, plné dojmů z úžasné krajiny a lidí i naopak z nebezpečných míst si zapisovala průběžně do deníku. S Dominikou tak objevíme nejkrásnější místa Jižní Ameriky, místa, kde si člověk není jistý svým životem, dozvíme se o problémech se stravováním, o nebezpečí různých nemocí a dalších nástrahách takové cesty.

Kniha s názvem Dominika na cestě Jižní Amerikou je průvodce i inspirace pro zvídavé cestovatele.

Kniha je k dostání u nás na eshopu.

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.