Akční dny se slevou 50 % a knižní novinka - Dovolená s moderním fotrem

11. 6. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

 Akční dny

                 Každý akční den jeden titul z naší nabídky knih za poloviční cenu

                                   v knihkupectvích  PAPYRUS  a  LUXOR !!

           

Dovolená s moderním fotrem

 Knižní novinka

 

Dominik Landsman se stal velmi populární dík svým Deníčkům moderního fotra, v nichž s nadsázkou a humorem popisuje slasti a strasti muže na mateřské dovolené. Deníčky vyšly tři, a protože jeho manželku přestalo bavit čtení o svém životě, který v podání muže vypadá jako groteska, rozhodla se další osudy své rodiny přivést na pravou míru v knize Dovolená s moderním fotrem.

Nataša, manželka moderního fotra, úvodem velmi výstižně popisuje, jak má žena postupovat, když potřebuje svého muže zmanipulovat. A protože Nataša se rozhodla, že na dovolenou pojedou k moři, tak není co řešit.

Dovolenou v Bulharsku si užijí jako typická česká rodinka, se spoustou humoru a s ženským pohledem na mužské chování. Dovolená s moderním fotrem je zábavným pokračováním Deníčků moderního fotra.

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 

Od Dominika Landsmana již vyšlo Deníček moderního fotra aneb proč by muži neměli mít děti, Deníček moderního fotra 2.

 

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který se přihlásil k odběru novinek. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.