Knižní novinka -Artemis- Andy Weir

21. 5. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Artemis Andy Weir

Andy Weir získal pozornost čtenářů na celém světě svým sci-fi románem Marťan. Jeho nová kniha Artemis je sci-fi thriller - nebo sci-fi kriminálka, jak si kdo vybere. Zatím co Marťan se odehrává na Marsu a hlavním hrdinou je člověk, pokoušející se přežít v beznadějné situaci, hrdinkou - či spíše antihrdinkou Artemis je Jazz Bašarová, která pracuje jako kurýrka na Měsíci.


Protože je chudá, daří se jí přežít v Artemidě, jediném městě na Měsíci, jen díky pašování, podvádění a nelegální činnosti. Když dostane nabídku na velkou zakázku, která by ji měla dostat z bídy, neváhá a přijme ji. Jenže netuší, do čeho se svým souhlasem se zaplete. Ve hře je víc než jen pašování zboží. A pro Jazz začne boj o přežití...

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.