Knižní novinka - Déšť - Sára Saudková

7. 5. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Déšť Sára Saudková

 Sára Saudková je známá fotografka a v posledních letech se uvedla také jako spisovatelka.


Její nejnovější kniha Déšť je klasickou detektivkou z českého prostředí s trochu netypickou hrdinkou. Oldřiška je zvláštní, kontroverzní a většinou nepříjemně otevřená šéfová pražské mordparty. Přes svoje někdy hrubé chování je u svých podřízených respektovaná, oblíbená a je úspěšná v řešení většiny případů.


V počasí, kdy by člověk psa nevyhnal pro hustý déšť, se dva puberťáci jdou zašít na místo, kde by je rodiče nehledali – ke skládce odpadu, aby zde provozovali zakázané činnosti. A náhodně narazí na mrtvolu mladé ženy, evidentně mučené  a utýrané k smrti.


Oldřiška se svojí mordpartou se hned pustí do vyšetřování a vytrvale pátrá po souvislostech, které by ji dovedly k vrahovi. Odkrývá milostné aférky i podivné chování podezřelých. Když se objeví další vražda, dostane se Oldřiška blízko k vrahovi a sama je ve smrtelném nebezpečí….

Kniha je k dostání u nás na e-shopu

 

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.