Knižní novinka -Jiná Gabriela Koukalová - Moravec Martin, Koukalová Gabriela

16. 4. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Jiná Gabriela KoukalováKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Kontroverzní, zpovykaná, hysterická…prostě JINÁ Gabriela Koukalová je jedna z našich největších sportovních hvězd posledních let. Svoji biografii sepsala s novinářem Martinem Moravcem – možná proto, že chtěla zdůvodnit pravděpodobný konec své sportovní kariéry, možná z jiných důvodů. V každém případě však chtěla popsat sebe a své často rozporuplné chování ze svého pohledu.

Je dcerou naší úspěšné sportovkyně Gabriely Soukalové, reprezentantky v běhu na lyžích a úspěšné olympioničky. Čímž byl od narození dán její budoucí život. Od malička musela Gabriela trénovat na lyžích a protože ji sport od začátku nebavil a byla do něho nucena rodiči, stala se z ní rebelka. Neustále byla v opozici  vůči všemu a všem kolem sebe.

Přes všechen odpor se z ní stala hvězda světového biatlonu, jedna z našich nejúspěšnějších sportovkyň. Musíme se smířit s tím, že Jiná Gabriela Koukalová je jiná.

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.