Knižní novinka - Nad propastí - Wilbur Smith

9. 4. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Nad propastí - Wilbur Smith Kuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Wilbur Smith se ve svém novém románu Nad propastí vrací k osudům Courtneyů a představuje novou členku rodu, Saffron Courtney.

Saffron vyrůstá na rozlehlém keňském statku pod dohledem svého otce, obchodníka a válečného veterána Leona Courtney. Její dětství je idylické až do tragedie, která otřese celou rodinou. Přesto ze Saffron vyrůstá odvážná, energická dívka. Po absolvování školy v Jižní Africe odjíždí do Anglie, kde začne studovat na Oxfordu.

V této době se seznámí s Gerhardem, privilegovaným, idealistickým bratrem průmyslníka a stoupence nacistů. Lásku dvou mladých, výjimečných lidí překazí přicházející druhá světová válka, která je postaví na opačné strany fronty.

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.