Knižní novinka - Do posledního dechu - Robert Bryndza

26. 3. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Do posledního dechu - Robert Bryndza Kuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

 

Robert Bryndza, autor série detektivních příběhů s Erikou Fosterovou v hlavní roli, přichází s dalším pokračováním vzrušujících a napínavých detektivek s názvem Do posledního dechu.

Erika Fosterová je již delší dobu zavřená v kanceláři a nemá šanci vyšetřovat v terénu. Když se shodou okolností ocitne jako první na místě činu, neváhá a začne se případem zabývat.

Mrtvá dívka, zalitá krví a zavřená v kontejneru. Erika v krátké době zjistí, že před časem se stala podobná vražda. Zůstala nevyřešená. Také dívka, zabitá stejným způsobem. A ještě jedna skutečnost obě vraždy spojuje: obě měly smluvenou schůzku po internetu. Netušily, že to bude schůzka se smrtí.

Když za podobných okolností zmizí další dívka, začne závod s časem. Erika Fosterová, Mossová i Peterson musejí jednat co nejrychleji, aby stihli zabránit další sadistické vraždě. Kdo využívá Facebook k lákání naivních mladých žen na milostnou schůzku? Jak odhlit a usvědčit virtuálního vraha?

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.