Knižní novinka - Kokain Blues - Slečna Fisherová vyšetřuje

12. 3. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Kokain blues - Slečna Fisherová vyšetřujeKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

 

Kokain Blues je první ze série dobrodružství Phryne Fischerové, připomínající detektivky staré školy, jakými byly například oblíbené cliftonky. Lehká a zábavná četba. Autorka napsala celou řadu pokračování, část již byla natočena jako úspěšný televizní seriál Miss Fisher Murder Mysteries.

Phryne žije v Anglii a život bohaté aristokratické smetánky ji neskonale nudí. Proto vyhoví prosbě indického plukovníka na odpočinku a vydá se do Austrálie, kde žije jeho dcera. Rodina plukovníka o ni má starost, bojí se, že jí hrozí nebezpečí od australského manžela.

Phryne původně pochází z Austrálie z velmi chudých poměrů, bohatství a život v přepychu získala její rodina později dědictvím. A tak jí nedělá problém spřátelit se s místním taxikářem, v podstatě na ulici sebere chudou dívku, kterou zaměstná jako komornou a s jejich pomocí začne řešit záhadu nevolnosti dcery svých přátel. Přitom se zaplete do tragického příběhu zneužité dívky, objeví kokainový gang a spřátelí se s podivnou rodinou ruských tanečníků.

Kniha Kokain Blues je úsměvná, oddychová četba a Phryne Fischerová chytrá, na svou dobu neuvěřitelně moderní a pokroková dívka, která bleskově odhalí každého zločince. 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.