Knižní novinka - Umění přirozeného domova - jak pečovat o sebe a svůj dům s použitím přírodních ingrediencí

19. 2. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Počátek - Dan BrownKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

 

Autorka knihy Umění přirozeného domova se nechala inspirovat generací své babičky a dala dohromady tento praktický návod na to, jak pečovat o sebe a svůj dům s použitím přírodních ingrediencí. Aktualizovala tradiční metody a přípravky tak, aby odpovídaly moderní době a dosažitelnosti základních surovin.

 

Kniha je rozdělena do dvou částí:

 

DOMOV zahrnuje čistící prostředky, nápady na nakládání a konzervování potravin, tipy na výrobu přírodních pracích prostředků, různých doplňků do domácnosti s využitím všemožných přírodních ingrediencí a zahrádkářských výpěstků.

 

ZDRAVÍ a KRÁSA zahrnuje návody na výrobu koupelových solí, make-upu, pleťových masek a olejů, různé balzámy, čaje a léčivé přípravky.

 

A to vše pouze z přírodních surovin!

 

 

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.