Knižní novinka - Dračí náhrdelník - Znovu po stopách záhad s Oldřichem z Chlumu z pera Vlastimila Vondrušky

26. 2. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Dračí náhrdelník - Vondruška VlastimilKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Oldřich z Chlumu se zúčastní okázalé slavnosti na hradě Jaroslava ze Šternberka, kde se sejde výkvět české šlechty. V průběhu večera zmizí Elška, manželka veverského purkrabího Drslava, což vyvolá mezi hosty vlnu veselí a posměšných poznámek. Elška nemá právě nejlepší pověst, a tak se nikdo nad jejím údajným zmizením nepozastaví. Jenom její manžel Drslav je přesvědčený, že Elšku někdo unesl. Vyhledá Oldřicha z Chlumu a prosí ho o pomoc.

 

Zpočátku to opravdu vypadá na banální příběh podváděného manžela, jenže když se najde zavražděný trubadúr, který se Elšce během slavnosti dvořil, případ se zkomplikuje. Oldřich z Chlumu totiž mezi věcmi trubadúra najde důkaz, že se jedná o záležitost velice tajemnou. A tak se vydá po stopách záhady...

 

K čemu slouží Dračí náhrdelník?

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.