Knižní novinka - Počátek - Podaří se hlavním hrdinům odhalit tajemství našeho Počátku včas? Brown vydává další detektivku!

5. 2. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Počátek - Dan BrownKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Dan Brown se ve své nejnovější knize Počátek zabývá s oblíbeným symbologem, profesorem Robertem Langdonem, původem vzniku člověka. Je to příběh, ve kterém vědec, futurista a vizionář Edmond Kirsch údajně našel důkaz, že Bůh nemá se vznikem člověka nic společného.

 

Robert Langdon přijíždí do moderního Guggenheimova muzea v Bilbau, aby se tu zúčastnil představení objevu, který "navždy změní tvář "vědy". Organizátorem je jeho přítel a bývalý student Edmond Kirsch, vědec a miliardář, kterého mnozí považují za kontroverzní osobnost  celosvětového formátu vzhledem k jeho velkolepým vynálezům a smělým předpovědím.

 

Kirsch tvrdí, že zde zveřejní svůj přelomový objev týkající se základů lidské existence, který může mít dalekosáhlé následky. Langdon a stovky dalších hostů zaskočí, když se pečlivě připravený večer změní v chaos. Kirsche totiž někdo zavraždí dříve, než stihne svůj přelomový objev oznámit.

 

Langdon musí spolu s ředitelkou muzea Ambrou Vidalovou rychle zmizet. Ujedou do Barcelony, aby se pokusili uniknout vrahům a našli klíč ke Kirschovu objevu. Podaří se jim rozluštit záhadu původu člověka dříve, než budou důkazy zničeny a Počátek nenávratně ztracen?

 

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.