Knižní novinka - Parkour a freerunning - Sportovní odborníci radí jak na nové disciplíny parkour a freerunning

29. 1. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Parkour a freerunning - Milan Hybner; Tomáš TaranKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Parkour je sportovní disciplína, jež usiluje o optimální poměr rychlosti, bezpečnosti a energetické úspornosti při pohybu člověka /tzv.traceura/ z jednoho místa na druhé v členitém prostředí.

 

Autory první knihy Parkour a Freerunning u nás jsou sportovní odborníci Milan Hybner, Tomáš Taran a Tomáš Zonyga. Všichni absolvovali odborná studia tohoto sportu, jeho historie a filozofie a v současnosti působí jako trenéři a odborní poradci.

 

Knížka obsahuje důkladný popis jednotlivých prvků s názornými ilustracemi a fotografiemi a je vhodná pro začátečníky i pokročilé traceury. Metodiku nácviku mohou použít i trenéři, učitelé a další odborníci ve sportu i tělovýchově.

 

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.