Knižní novinka - Vinnetou - Nejkrásnější fotografie a pocta filmovým hrdinům

22. 1. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Vinnetou - Petzel MichaelKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Kdo by ho neznal: Vinnetou, náčelník Apačů, hrdina knih Karla Maye a dnes již nesmrtelných filmových adaptací.

 

Vinnetou, dítě představivosti Karla Maye a jeho filmový představitel Pierre Brice. „Tak tady jsou - legendární postavy našeho mládí: Old Shatterhand a Vinnetou. Tož vydejme se na pouť nekonečnými dálavami amerických prérií, hlubokými údolími a po vrcholcích vysokých pohoří a prožijme s nimi veliká dobrodružství a nemilosrdné boje za čest a slávu.“

 

Tak začíná Poklad na Stříbrném jezeře, jehož ohromný úspěch spustil vlnu filmových adaptací románů Karla Maye. Filmoví hrdinové Vinnetou a Old Shatterhand jsou vzory šedesátých let a Pierre Brice a  Lex Barker se stali jejich dokonalými představiteli.

 

Autor knihy Vinnetou 50 let ve filmu shromáždil nejkrásnější fotografie jako připomínku a poctu filmovým hrdinům a jejich hereckým představitelům.

 

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.