Knižní novinka - Blackout - Co když zkolabuje dodávka elektrické energie? Otřesný, ale realistický scénář.

15. 1. 2018

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Blackout - Elsberg MarcKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Konspirační teorie nebo temná vize budoucnosti? Marc Elsberg, autor thrilleru Blackout: Zítra bude pozdě, se dostal do povědomí čtenářů barvitým popisem Evropy během dlouhého výpadku elektrického proudu.

 

V celé Evropě nastaly únorové mrazy a jako naschvál po celém kontinentě postupně vypadnou všechny přenosné elektrické soustavy a téměř všude nastane totální tma. Následky jsou katastrofální. Na neosvětlených silnicích dochází k dopravním nehodám, selhává centrální vytápění, přestane téci voda, kolabují telefonní a internetové sítě. Nic nefunguje.

 

Italský programátor Piero Manzano má podezření na hackerský útok, ale vzhledem k jeho vlastní hackerské minulosti mu úřady nevěří. Vydá se tedy pátrat na vlastní pěst a až komisaře Europolu Francoise Bollarda se mu podaří přesvědčit, že Evropu se snaží zničit neznámí útočníci.

 

Krátce na to se v notebooku Manzana objeví emaily, které ukazují na jeho spojení s útočníky a on sám se stane podezřelým. Kdo stojí za útoky na elektrickou soustavu, kdo způsobil dlouho Blackout a uvrhl Evropu a následně i Ameriku do neskutečného nebezpečí?

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.