Knižní novinka - Všechno, co máme - K oltáři snoubenec nedorazil, ale po letech hlavní hrdinka zjistí, že žije nový život

27. 11. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Všechno, co máme - Lonsdaleová KerryKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

V náš svatební den dorazil můj snoubenec James do kostela v rakvi....

 

Touto větou začíná román Kerry Lonsdaleové Všechno, co máme. Aimee a James byli nerozluční od mládí, nejprve kamarádi, později zamilovaní, chystající svatbu. Krátce před svatebním obřadem musel James odjet do Mexika, kde měl vyřešit nějaké pracovní problémy. Vzápětí přišla zpráva, že spadl do moře a nikdo ho již od té doby neviděl.

 

Aimee se dlouhou dobu trápí a stále nemůže uvěřit, že je James mrtvý. Postupem času a s pomocí přátel a rodiny se začne vracet zpět do normálního života. Aby zapomněla na celou tragedii, rozhodne se, že si otevře kavárnu. Práce kolem zřizování ji úplně pohltí a tak když přijde zpráva, že james žije kdesi v Mexiku, rázem rozmetá na kousky její nově vybudovaný život.

 

Aimee neváhá a rozjede se do Mexika, aby odhalila celé tajemství Jamesovy rodiny a mohla se vrátit do klidného  života.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.