Knižní novinka - Noční dravec - Napínavý thriller o kontroverzní Číně přímo od bývalého korespondenta BBC

20. 11. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Noční dravec - Adam BrookesKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Adam Brookes je bývalý korespondent BBC v Číně a jako znalec této kontroverzní a zajímavé země vytvořil napínavý špionážní thriller Noční dravec.

 

Burák pracoval jako tajný agent pro Brity, potom se něco pokazilo a on strávil dvacet let v čínském pracovním táboře, odkud se mu po velkém úsilí podařilo uprchnout. Přes poušť a nehostinnou krajinu severozápadní Číny se dostane do Pekingu, kde zjišťuje, že po dvaceti letech se svět úplně změnil a on se musí spoustu věcí naučit, aby přežil.

 

V pracovním táboře ho při životě držela představa získání bohatství a útěku do svobodné Evropy, teď mu v pekingských uličkách hrozí smrt. Pokouší se navázat spojení, které se před dvaceti lety přerušilo. Ví, že má jedinou šanci, jak získat tajné informace a zachránit se z Číny. Jenže to netuší, jak je nebezpečné zaplést se do sítí tajných služeb.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.