Knižní novinka - Jednoduše & dokonale Kuře - Recepty krok za krokem i pro kuchaře začátečníky

13. 11. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Jednoduše & dokonale Kuře - Vaněk RomanKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

První tematickou kuchařku z nové edice Jednoduše & dokonale - KUŘE vydává Roman Vaněk, známý a oblíbený autor kuchařek. Společně se svou manželkou a týmem českých šéfkuchařů, kteří jsou lektory Pražského kulinářského institutu, sestavil kuchařku na téma kuře.

 

Stejně jako ve svých předešlých kuchařkách i v této jsou recepty rozpracované krok po kroku, takže i kuchař- začátečník podle postupu zaručeně vytvoří úžasné a chutné jídlo. Výběr z 80.nápaditých receptů určitě uspokojí i toho nejvybíravějšího gurmána.

 

Kuchařka Jednoduše a dokonale - KUŘE přináší spoustu inspirace a nápadů pro všechny kuchaře.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.