Knižní novinka - Řeka Bohů: Faraon - Další pokračování ságy Willbura Smitha

6. 11. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Řeka Bohů Faraon - Wilbur SmithKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Wilbur Smith, který se proslavil ságou Řeka bohů a dalšími romány, inspirovanými historií a životem v Africe, pokračuje v líčení osudů hlavních hrdinů Řeky bohů v knize Bůh pouště a Faraon.

 

Bůh pouště volně navazuje na první díl Řeky bohů a popisuje putování Taity s dcerami královny Lostris na Krétu, kde se mají provdat za tajemného krále tohoto ostrova.

 

Další díl - Faraon, je pokračováním osudů Taity a potomků královské rodiny, o které se od počátku stará a které ochraňuje.

 

Faraon Tamos umírá a vlády se ujímá jeho syn, zákeřný a krutý Utterik. Ten nechá Taitu uvěznit a odsoudí ho k smrti za velezradu k smrti. Taitovi se podaří s pomocí mladšího faraonova syna Ramese uprchnout a společně bojují za záchranu Egypta a obnovení starých pořádků.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.