Knižní novinka - Nomád - Příběh z prostředí teroristů a špionážních služeb od Jamese Swallowa

30. 10. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Nomád - Swallow JamesKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Autor knížky Nomád James Swallow je známý britský spisovatel, scénárista a novinář. Aktuální téma z prostředí teroristů a špionážních služeb zpracoval v příběhu, který potěší všechny milovníky tohoto žánru.

 

A proč nomád? Hlavní hrdina Marc Dane je nucen se stále přesouvat z místa na místo a skrývat se před svými pronásledovateli.

 

Všechno začíná úděsným bombovým útokem na barcelonskou policejní stanici. Následuji tajná akce britské MI6, při níž se čirou náhodou zachrání jediný Marc Dane. A Marc také první pochopí, že v MI6 je zrádce, před kterým se musí začít skrývat a musí se pokusit ho odhalit, než sám přijde o život.

 

A tak se dá na cestu nomádů, utíká z jedné země do druhé a při tom se snaží rozkrýt hrozné tajemství , které vede ke zkáze a ničení

 

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.