Knižní novinka - Kruté příběhy sladké Francie - Historky, které v průvodcích nenajdete

23. 10. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete - Zbyněk KašparKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Autor knihy Kruté příběhy sladké Francie je profesionálním průvodcem po Francii a učitelem francouzštiny a dějepisu. Tyto jeho dvě profese ho přivedly k sepsání zajímavostí, jaké v klasickém průvodci Francie nenajdete. Během své průvodcovské činnosti totiž přišel na to, že návštěvníky pamětihodností většinou více než suchá fakta zajímají různé historky, vztahující se k místům a obyvatelům navštívené oblasti.

 

Koho by také nezajímaly příběhy dávných časů, které oživí a přiblíží život známých osobností:

Jana z Arcu, neposkvrněná panna nebo podvodnice, která přispěla k ukončení stoleté války mezi Francií a Anglií?

Čarovný Mont-Sain-Michel, opředený temnými pověstmi o krásných ženách a hrdinných rytířích.

Jindřich IV.Navarrský, jeden z nejznámějších a také nejkontroverznějších králů Francie – král, který nesnášel čistotu a
dával přednost špíně.

Nevyzpytatelná Eleonora Akvitánská, vzdělaná, krásná a nespoutaná manželka dvou králů.

Městečko známého jména Cognac, kde se daří houbě se zálibou v alkoholu.

O tom, proč se vlastně slaví Dušičky a jaké noční radovánky nabízel život v klášteře. A mnoho dalších zajímavostí a pikantností obsahuje kniha Kruté příběhy sladké Francie.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.