Knižní novinka - Pomsta - Oblíbená autorka Sandra Brown čtenáře zavede do soudní síně, kde dojde k vraždě

16. 10. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Pomsta - Brown SandraKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Úspěšná americká spisovatelka Sandra Brown je oblíbená u čtenářek na celém světě, Česko nevyjímaje. Její poslední napínavý román Pomsta začne vraždou soudního vykonavatele při soudním jednání a celým románem až do konce graduje napětí.

 

Texaský ranger Crawford Hunt se po náhlé smrti své manželky dostal téměř na dno své existence. Nakonec si uvědomil, že se musí vzpamatovat a žít normálním životem a především se musí postarat o svoji malou dceru. Podá si žádost o vrácení dcery do vlastní péče a právě při projednávání žádosti u soudu do soudní síně vtrhne maskovaný střelec a omylem - nebo úmyslně zastřelí soudního vykonavatele. Crawford Hunt ho ihned začne pronásledovat a honička skončí na střeše soudní budovy zastřelením podezřelého.

 

Vyvstanou zásadní otázky - z jakého důvodu byl zastřelen soudní vykonavatel, kdo měl být opravdu terčem, co měl útočník společného s osobami v soudní síni - a mnoho dalších.

 

Crawford přes osobní potíže začne pátrat po souvislostech a s pomocí soudkyně Holly nakonec rozplete složité předivo, které vedlo k zosnování komplikované pomsty.

 

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.