Knižní novinka - Se psem mě baví svět - Známé osobnosti vypráví o tom, jak vidí své čtyřnohé mazlíčky

9. 10. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Se psem mě baví svět - kolektivKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Ahoj, já jsem tvůj pes.

 

Jsi tady pro mě a pro mé potěšení, hraní a taky abys mě chránil před nepřízní osudu. Ať se ti to líbí nebo ne, jmenuju tě svým kuchařem, řidičem a uklízečem. Za to se s tebou budu mazlit, budu tě milovat, nikdy tě nezradím a když bude zle, položím za tebe život. Můj domov bude i tvým domovem, kam se budeš vracet s radostí, že tě čeká tvůj nejlepší přítel.

 

To je naše představa, jak nás vidí naši pejsci. A jak je vidíme my?

 

To nám poví v knížce Se psem mě baví svět některé naše známé osobnosti: Marta Kubišová, Martin Zounar, Kateřina Hrachovcová, Bára Nesvadbová, Lucie Vondráčková a mnoho dalších.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.