Knižní novinka - Vietnamská kuchařka s rodinným příběhem - Životní příběh Tuana a Lan s množstvím originálních receptů

25. 9. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Vietnamská kuchařka s rodinným příběhem - Tuan & LanKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Tuan a lan odešli do Evropy jako mnoho jiných vietnamců s vidinou lepšího života a brzkého zbohatnutí.

 

Vietnamská kuchařka s rodinným příběhem popisuje jejich začátky po příchodu do Čech, hledání možnosti zaměstnání a postupné vytvoření vlastního konceptu restaurace. Od prvních stánků s občerstvením až po řetězec vietnamských restaurací, kde nabízejí originální, autentickou vietnamskou kuchyni.

 

Svou pracovitostí, neutuchající vírou v úspěch a lákavou nabídkou výborných jídel si získali široký okruh zákazníků a fanoušků. Životní příběh Tuana a Lan s množstvím originálních receptů vydává ve svém nakladatelství Zdeněk Pohlreich a – jindy velmi kritický – nešetří chválou nad jejich rodinnými recepty.

 

Vietnamská kuchařka s rodinným příběhem přináší nejen množství inspirací na lehká, zdravá jídla, ale i zajímavý pohled na jinou kulturu
a život.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.