Knižní novinka - Krev démona - Doktor Runa má pocit, že se bezděky dotkl smrtelně nebezpečného tajemství

18. 9. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Krev démona - Vašíček ArnoštKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Arnošt Vašíček je populární český záhadolog, luštění tajemných záhad je jeho největším koníčkem. Na toto téma již napsal množství knih, z nichž některé byly zfilmovány. Velký úspěch zaznamenal po natočení dvou posledních titulů: Ďáblova lest a Ztracená brána. Na ně volně navazuje kniha Krev démona se známou trojicí vyšetřovatelů. Doktor Runa, komisař Sumara a inspektorka Šímová se musejí opět ponořit do historie a odhalit záhadu, zasahující z dávné doby do současnosti.

 

Komnatu duchů v zámku Stráž nad Nežárkou zřídila známá česká operní diva Ema Destinová, aby zde mohla komunikovat s bytostmi z onoho světa. Když je zde na spiritistickém stolku nalezena uříznutá lidská hlava, všechno nasvědčuje tomu, že se někdo pokoušel navázat spojení s mocnou okultní silou.

 

Doktor Runa, uznávaný znalec tajných symbolů a magie, má obavy, že někdo chce otevřít dávná tajemství a tím ohrozit existenci současného světa. Než se stačí se Sumatrou a Šímovou pořádně rozhlédnout, objeví se další vražda se znaky okultismu.

 

Doktor Runa začne pátrat v místní historii a objeví záhadné poznámky k působení templářů v širokém okolí. Podivné rituály, krev démona a odkaz templářů v Čechách - doktor Runa má pocit, že se bezděky dotkl smrtelně nebezpečného tajemství....

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.