Knižní novinka - Dívka, která věděla příliš mnoho - Hrdinka knihy od Amandy Quick musí znovu prchat před vrahem

4. 9. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Dívka, která věděla příliš mnoho - Quick AmandaKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Amanda Quick je známou a oblíbenou autorkou především historických románů, často s tajemnou zápletkou. Kniha Dívka, která věděla příliš mnoho je trochu romantická, docela napínavá a zároveň plná překvapivých zvratů.

 

Anna Harrisová se z ničeho nic ocitla ve své nejhorší noční můře a nezbylo jí nic jiného, než sbalit nejnutnější věci a rychle zmizet. Během útěku se rozhodne změnit jméno a odjet co nejdále od domova.

 

Jako Irene Glassonová se usadí v Kalifornii a doufá, že v bizardním prostředí Hollywoodu a L.A. ji nikdo nenajde. Pokouší se prorazit jako novinářka a hned zpočátku se připlete k vraždě mladé krásné herečky. Ocitne se mezi podezřelými a tak se rozhodne začít pátrat, kdo a proč na ni nastražil léčku. Při pátrání se seznámí s majitelem hotelu, kde se našla mrtvá dívka. Není jím nikdo menší než kdysi světoznámý kouzelník Oliver Ward.

 

Oba dva mají své důvody, proč odhalit vraha, a tak se postupně zaplétají do pavučiny záhad, kde jim jde o život. A především Irene, dívka, která věděla příliš mnoho, musí znovu prchat před vrahem...

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.