Knižní novinka - Hadohlavec - Série čínských thrillerů od Petera Maye pokračuje čtvrou částí Hadohlavec

28. 8. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Hadohlavec - Peter MayKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Kdo je hadohlavec? Podivný název pro pašeráky lidí... Spisovatel Peter May pokračuje v sérii Čínských thrillerů čtvrtou částí s názvem Hadohlavec.

 

Poté, co Margaret Campbellová utekla z Číny a ze života s detektivem Li Jenem, získala místo vrchní soudní lékařky v Houstonu a snažila se začít žít nový život. Jenže brzy ji dostihla její minulost v podobě kamionu, plného mrtvých Číňanů.

 

Li Jen, který již delší dobu žije ve Washingtonu a pracuje na čínském velvyslanectví, dostane za úkol vyšetřit, kdo má na svědomí životy jeho krajanů.

 

Společně začnou pátrat po původu imigrantů a především po osobě, která je v pozadí ilegálního pašování lidí a obchodu s nimi. Hned na začátku vyšetřování zjistí, že mrtví imigranti byli pravděpodobně úmyslně nakaženi smrtícím, extrémně nebezpečným virem. Pokud by byl aktivován,v krátké době by vyhubil většinu populace na celém světě.

 

Margaret a Li musejí bojovat nejen se svou minulostí,ale zároveň s časem. Jestliže se jim nepodaří podstatu viru a možnost jeho zneškodnění co nejdříve objevit, budoucnost lidstva je zpečetěná.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.