Knižní novinka - Nejhorší děti na světě - Jsou tu historky od Davida Walliamse - jste připraveni na setkání s těmi úplně nejhoršími dětmi na světě?

7. 8. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Nejhorší děti na světě - David WalliamsKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Anglický autor knížek pro děti David Walliams tentokrát sepsal sbírku deseti zlomyslných historek, které nejsou jen pro pobavení rozjívených puberťáků, ale i pro poučení shovívavých rodičů.

 

Jste připraveni na setkání s těmi úplně nejhoršími dětmi na světě?Seznamte se s pěti příšernými kluky a pěti hroznými holkami! Třeba s Žofkou, která stojí jen o jedno: válet se celý den na válendě a koukat na telku. Není divu, že se jí stane ta hrozná věc, o níž se tady snad ani nebudeme zmiňovat! Nebo se Slintou Samem slintajícím tak, že se na školním výletě dostane do strašného průšvihu! A nezapomeňte ani na Brečivou Bertu, ubulenou holku, která si příšerně vymýšlí.

 

A kdybyste už nemohli číst dál pro velké rozrušení z těch nemožných dětí, alespoň si prohlídněte úžasné obrázky geniálního Tonyho Rosse.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.