Knižní novinka - Černá vdova - Podaří se agentům vniknout mezi teroristy, zůstat v utajení a vyřešit cílené útoky?

24. 7. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Černá vdova - Silva DanielKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Daniel Silva je jedním z nejúspěšnějších autorů špionážních thrillerů současnosti. Původem novinář, zabývající se především tematikou blízkého východu a zákulisím tajných služeb, využil své znalosti z tohoto prostředí k vytvoření autentické atmosféry svých románů.

 

Gabriel Allon je již smířený se skutečností, že se v dohledné době stane šéfem izraelské zpravodajské služby. Těsně před jeho jmenováním však teroristé v Paříži odpálí bombu a Gabrielovi přátelé ve Francii ho požádají o pomoc při odhalení původce útoku, jehož provedením byla pověřena tzv. černá vdova. Jsou přesvědčeni, že Gabriel je jedním z mála, kdo může teroristu odhalit vzhledem k tomu, že útok byl veden na centrum pro studium antisemitismu. Útoky proti francouzské židovské menšině se stupňují a je nutné je zastavit.

 

Gabriel odloží své jmenování a se svými přáteli z největších zpravodajských služeb světa vymyslí plán: musí najít agenta schopného proniknout do centra teroristů a odhalit jejich vůdce a mozek všech teroristických akcí. Tím agentem by měla být žena, falešná černá vdova.

 

Gabrielovi se podaří najít vhodnou kandidátku v lékařce, která žila a pracovala ve Francii a nyní je přestěhovaná v Izraeli. Podaří se mu ji přesvědčit a po dlouhém a tvrdém zaškolení získá agentku, schopnou vystupovat jako černá vdova.

 

Nyní zůstává jen otázka, jestli se jí podaří proniknout mezi teroristy a zůstat v utajení.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.