Knižní novinka - Příběh Tour de France - Vše o soutěži, která prověří nejen odolnost svých účastníků

17. 7. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Příběh Tour de FranceKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Kniha Příběh Tour de France popisuje vzrušující historii tohoto  velkého sportovního dobrodružství. První ročník Tour de France se konal  v roce 1903 a my si můžeme přečíst o všech velkých údálostech a vítězích od počátku do dneška.

 

Třítýdenní závod se jede každý rok v červenci, závodníci absolvují 21.etap a kolem 3500 km. Trať vede nejrůznějšími kouty Francie, přes Alpy a Pyreneje a končí v Paříži na Champs-Élysées. Příběh Tour de France poutavě líčí tento těžký závod, který se jede za každého počasí a prověří odolnost a připravenost svých účastníků.

 

Nechybí ani popisy vyhlášených horských průsmyků, závodních kol a dalších zajímavostí, včetně množství krásných fotografií.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.