Knižní novinka - Do vody - Tajemství „utopená“ v hlubině začínají vyplouvat na denní světlo

19. 6. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Do vody - Hawkins PaulaKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Paula Hawkins je britská spisovatelka, kterou po celém světe proslavil román Dívka ve vlaku. Fenomenální úspěch tohoto thrilleru o domácím násilí, nevěře a alkoholu povzbudil autorku k napsání dalšího napínavého románu s názvem Do vody.

 

Ospalé malé městečko Beckford z poklidu vytrhne nález těla. Není to první mrtvá mladá žena, kterou tůň „tonoucích“ vyplavila. Bude se opakovat dávná historie čarodějnic? Tajemství „utopená“ v hlubině začínají vyplouvat na denní světlo v novém románu Do vody.

 

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.